Junior Befektetési Menedzser

A kockázati tőke befektetési terület legjobb szakembereit keressük partnerünk épülő szervezetéhez.

Feladatok

- a Szenior Befektetési Menedzserek munkájának teljes körű támogatása
- piacelemzés készítéséhez adat- és információgyűjtés magyar és angol nyelvű felületeken
-elemzések készítésében való aktív részvétel
- rendezvényeken, egyetemi eseményeken, start-up versenyeken történő részvétel
- a befektetési dokumentumok összeállításának támogatása adminisztratív oldalról
- riportok, pénzügyi elemzések elkészítésében való részvétel

Elvárások

- felsőfokú végzettség, preferáltan gazdasági területen
- az inkubációs/start-up világ követése és a piac iránti komoly érdeklődés
- a makroökonómia iránti érdeklődés
- a releváns szakmai rendezvények, csoportok, social media felületek követése hazánkban és regionális szinten
- erős Excel-ismeretek
- aktív, felsőfokú angol nyelvismeret

- kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- nagyfokú segítőkészség
- analitikus készség, precizitás
- gyors tanulási készség
- nagyfokú rugalmasság és stressztűrő készség
- multitasking képesség
- dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd
- proaktivitás, kezdeményezőkészség
- mobilitás az esetleges vidéki utazások szempontjából

Amit kínálunk

- nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
- részvétel egy újonnan alakuló szervezet felépítésben
- versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Henter Sarolta
+ 36 30 883 2392
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.