Vízvezeték, fűtés és klímatechnika-szerelői munkalehetőség Németországban!

Németországi munkalehetőség!
Fűtési és hűtési rendszereket gyártó vállalat számára keresünk: Vízvezeték, fűtés és klímatechnika-szerelő kollégát

Feladatok

Feladatok:
Csővezeték és alkatrészek beszerelése
• Mérési és ellenőrzési rendszerek és hőmérséklet-érzékelők beszerelése
• Teljesítő nyomáspróbák végzése
• Csővezetékek átmosás és légtelenítés
• A műanyag csövek hegesztésre
• Munka rajzok értelmezése

Elvárások

Elvárások:

• Elvégzett vízvezeték-szerelő képzés vagy több éves tapasztalat (fürdőszobai berendezések, fűtő- és légkondicionáló)
• Műanyag hegesztési tapasztalat
• Építkezési tapasztalat
• Német nyelvtudás (A2 szint)

Amit kínálunk

Amit ajánlunk:

• Kimagasló bérezés
• Ingyenes munkaruha és munkavédelmi cipő
• Első két hónapban ingyenes lakhatás
• Több műszakos munkarend (3 műszak)

Munkavégzés helye

Németország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Seregi
zsuzsanna.seregi@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.