Raktári komissiózó

Logisztikai szektorban működő multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársakat raktári komissiózó munkakörbe, azonnali kezdéssel!

Feladatok

- raktárba beérkező áru kezelése
- a megrendelések összekészítése szedőlista alapján
- komissiózás gyalog kíséretű targoncával
- áru pakolása, csomagolása és címkézése
- a munkaterület folyamatos tisztán tartása, raktári rend betartása

Elvárások

- legalább 8 általános iskolai végzettség
- raktározásban szerzett tapasztalat
- 3 műszakos munkarend vállalása
- önálló és gyors munkavégzés
- jó munkabírás és állóképesség
- büntetlen előélet

Előny:
- érvényes targonca jogosítvány vezetőüléses gépcsoportra (3324)
- magasemelésű targoncán szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

- hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi vállalatnál
- szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos kihívások
- a 7. hónaptól béren kívüli juttatások
- munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Üllő

Céges autóbusz Cegléd irányából térítésmentesen igénybe vehető.

A busz útvonala: Üllő, Monor, Vasad, Csévharaszt, Monorierdő, Nyáregyháza, Pilis, Albertirsa, Ceglédbercel, Cegléd

Munkarend: 3 műszak, hétfőtől péntekig 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00

Munkavégzés helye

Üllõ, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Seregi Zsuzsanna
+36 30 455 4757
zsuzsanna.seregi@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.