Beszállító fejlesztő minőségügyi mérnök

Német multinacionális autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Beszállító fejlesztő

Feladatok

- Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
- Beszállítókkal kapcsolatos gyári minőségmutatók folyamatos fejlesztése, javítása (BSC, CIS)
- Részvétel a beszállítók értékelésében
- Beszállítókkal történő megbeszéléseken való részvétel
- Beszállítói reklamációk intézése
- Részvétel a vevői reklamációk elemzésében, kiértékelésében
- Beszállítókra vonatkozó minőségügyi költségek SAP-ban történő könyvelése (QM-Order)
- Beszállítói auditok szervezése, kiértékelés, akciók nyomon követése
- Bejövő vizsgálati utasítások készítése az idegenáru átvétel számára

Elvárások

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny
- MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete
- Minőségbiztosítási szabványok, statisztikai módszerek ismerete
- Logisztikai ismeretek, méréstechnikai tapasztalat
- Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Versenyképes juttatási
- Fejlődési lehetőség
- Hosszútávú lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szitkay Rita
+36 1 688 6846
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.