Értékesítési asszisztens - 4 órás in Budaörs

Nemzetközi partnercégünk részére keresünk 4 órás, részmunkaidős értékesítési asszisztenst Budaörsre.

Feladatok

- Értékesítő kollégák napi munkájának adminisztratív támogatása
- Konferenciák és vásárok dokumentációjának előkészítése
- Készletpaletta nyomonkövetése
- Kapcsolattartás az ügyfélszolgálattal, társosztályokkal és a gyárral
- Árajánlatok, szerződéstervezetek előkészítése, regisztrálása excelben
- Ügyféltalálkozókon való részvétel
- Fordítások ellenőrzése

Elvárások

- Magabiztos angol nyelvtudás
- Kiváló szervezőkészség
- MS office magabiztos használata

Előny:
-jogosítvány

Amit kínálunk

- Változatos feladatok
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkavégzés helye

Budaörs

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tóth Alexandra
alexandra.toth@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.