Szerszámtervező mérnök

Amerikai tulajdonú multinacionális gyártócég keres új kollégát Szerszámmérnök pozícióba.

Feladatok

- Új termékek tervezésének, bevezetésének koordinálása a követelmények betartásával, termékmódosítások átvezetése
- Projektfeladatokban való részvétel
- Új alkatrészek gyárthatóságának elemzése
- Projektfolyamatok ellenőrzése határidők betartásával

Elvárások

- Mérnöki végzettség (gépészmérnöki végzettség előny)
- Autóiparban szerzett 1-2 éves tapasztalat
- APQP folyamat ismerete
- Stabil középfokú angol nyelvtudás
- Valamely 3 D-s tervezőprogram ismerete (ideális esetben SolidWorks)
- Fém-megmunkálásban, préselésben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Karrier lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Fejlődési, tanulási lehetőség

Munkavégzés helye

Apostag, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Barbara Kálóczi
+36 1 300 6644
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.