CNC karbantartó

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált, tapasztalt CNC elektromos és/vagy mechanikai karbantartó kollégákat.

Feladatok

- Karbantartási tevékenységek dokumentálása
- CNC megmunkáló gépek és célgépek megelőző karbantartása (3-4-5 tengelyes megmunkáló központok; CNC köszörűk és szikraforgácsoló gépek)
- Javítási, felújítási feladatok elvégzése
- Ad hoc gépmeghibásodások elhárítása
- Tervezett, időszakos karbantartások elvégzése
- A gépek zavartalan működésének biztosítása, rendeltetésszerű használata

Elvárások

- Szakmunkás vagy technikusi végzettség
- 1-3 éves CNC gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
- Siemens; Fanuc; Heidenhein, Unipro és AEG vezérlések karbantartási ismerete
- Precíz munkavégzés
- Megbízhatóság
- Terhelhetőség
- Több műszakos műszakrend vállalása
- Németországi betanulás 12 – 18 hónap
- Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
- Emelőgép kezelői végzettség (daru kezelő) előnyt jelent
- SAP karbantartási modul ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget,
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot,
- Modern, nemzetközi munkakörnyezetet,
- Utazás és lakhatás biztosítása Németországban
- Külföldi munkavégzés ideje alatt alapbéren felüli extra napidíj

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Donát Hajnal
+36 30 981 0039 vagy küldje el önéletrajzát a donat.hajnal@randstad.hu-ra és rövidesen megkeresem a részletekkel.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.