HR munkatárs toborzás-kiválasztás területen

Ügyfelünk egy multinacionális autóipari cég, kecskeméti lokációval. Folyamatos bővülésének köszönhetően személyügyi területre keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:
HR munkatárs toborzás-kiválasztás területen.

Feladatok

Koordinációs feladatok ellátása a Recruitment folyamatok újraszervezésében
Toborzás-kiválasztásért felelős kollégák támogatása
Információközvetítés a szervezeten belül, kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
Dokumentumok kidolgozása és rendszerezése
Kiértékelések és analízisek készítése (fluktuáció, betegállomány, toborzás-kiválasztás területeken)
Prezentációk és döntéshez szükséges dokumentumok előkészítése

Elvárások

Felsőfokú, szakirányú végzettség
Szakmai tapasztalat HR területen, toborzás-kiválasztási folyamatok ismerete előny
Magabiztos német nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag
Modern, multinacionális környezet
Szakmai fejlődési lehetőség
Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Alexandra Kenyeres
+36 30 299 2755
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.