CNC gépkezelő

Német központú, nemzetközileg elismert partnercégünk számára keresünk CNC gépkezelő kollégákat egyedi gyártásba, azonnali kezdéssel.

Feladatok

- Egyedi alkatrészek legyártása műszaki rajz alapján CNC vezérlésű esztergagépeken
- Rendszeres minőségellenőrzés a gyártott darabokon, szükség esetén a beavatkozások elvégzése (szerszám csere, program korrekció, stb.)
- Napi karbantartási feladatok (olajozás, hűtőfolyadék pótlása), az időszakos karbantartási feladatok figyelemmel kísérése

Elvárások

- Releváns középfokú végzettség (CNC gépkezelő képesítés)
- Mérésekben szerzett tapasztalat (tolómérő, mikrométer, menetkaliber)
- CNC gépkezelésben szerzett 1-2 éves gyakorlat
- Képesség a felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzésre
- 3 műszakos műszakrend vállalása

Amit kínálunk

- Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan bővülő vállalatnál
- Versenyképes bér és juttatási csomag
- Változatos szakmai feladatok az egyedi gyártásból adódóan
- Bejárás támogatása céges autóbusszal az M3-as metró Árpád hídi megállójától

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.