IP rendszermérnök

Megbízónk Magyarország egyik legnagyobb távközlési szolgáltatója, mely innovatív és minõségi telekommunikációs szolgáltatásokat nyújt lakossági és vállalati ügyfelek részére. Ügyfelünk budapesti csapatába keresünk IP rendszermérnököt.

Feladatok

A pozícióban a következő feladatokat kell ellátni:
- IP hálózati eszközök üzemeltetése
- Hibák feltárása és elhárítása
- Telefonos mérnöki támogatás szükség esetén
- Társosztályok támogatása

Elvárások

- Minimum 1-2 éves tapasztalat hasonló területen
- Cisco eszközök mérnöki szintű ismerete
- TCP/IP hálózati ismeretek
- Hálózati protokollok ismerete
- Angol szaknyelvi ismeret

Előnyt jelent:
- CCNA vagy CCNP minősítés
- Juniper eszközök ismerete

Amit kínálunk

- Stabil vállalati háttér
- Hosszútávú szakmai lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési és tanulási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Győri Laura
laura.gyori@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.