SmartHome project - beágyazott szoftverfejlesztő (C/C++)

Jelenleg béta verzióban lévő, frissen piacra kerülő SmartHome (okosház) rendszer fejlesztéséhez keres magyarországi partnerünk egy agilis, can-do attitűddel és magasfokú önállósággal megáldott beágyazott szoftverfejlesztőt!

Feladatok

- Meglévő hardware eszközökhöz tartozó programok fejlesztése C/C++ nyelven
- A hálózatban lévő egységek, kapcsolók programozása, tesztelése
- A jelenlegi eszközök szoftverei közötti kommunikáció implementálása
- Egyedi eszközök és új hardware-ek kialakításának támogatása
- Elkészült hardware-tervek ellenőrzése, gyártásba küldés előtti hibák kiderítése, adott hardware felprogramozása, tesztelése
- Hosszú távú fejlesztési irányvonal meghatározása

Elvárások

- Legalább 3 éves tapasztalat C/C++ fejlesztésben
- MySQL-ben és OOP-ban szerzett jártasság
- Alapvető digitális áramköri és Linux ismeretek
- Nyomtatott áramkörök ismerete
- Bármilyen kommunikációs protokoll használatában szerzett tapasztalat
- Tapasztalat hardware tesztelésében, bemérésében
- Önállóság, magas problémamegoldó készség, rendszerszemlélet
- Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás

Előny:

- Mikrokontrollerek ismerete (pl. Atmel)
- .NET/C# 4.5 fejlesztői és kivitelezésben szerzett tapasztalat
- Vezetékes / vezeték nélküli kommunikációs protokollok ismerete

Amit kínálunk

- Egyedülálló SmartHome rendszer piacra kerülésében való részvétel
- Cutting edge technológiákkal való munkavégzés
- Fiatalos, pörgős csapat
- Rugalmas idejű munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Makai
+36 20 952 2065
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.