Műszaki oktató

Nemzetközi, anyagmozgató gépekkel és rendszerekkel foglalkozó partnerünkhöz keresünk műszaki oktatói pozícióba dinamikus kollégát biatorbágyi munkavégzéssel!

Feladatok

-A vállalat dolgozóinak képzése, belső tanfolyamok szervezése és lebonyolítása, prezentációk megtartása
-Gyakorlati képzéshez tananyagok összeállítása
-Szerviztechnikusok oktatása (újonnan belépők oktatása, illetve a meglévő álomány folyamatos képzése)
-Gépismeret bővítése, információk kiküldése, fordításokban való segédlet
-Szakmai kapcsolattartás az anyacég oktatási egységével, külföldi oktatásokon való részvétel

Elvárások

-Kb. 2-3 év műszaki oktatói tapasztalat (vállalati oldalról jövők előnyben)
-Felsőfokú angol és/vagy német nyelvtudás
-Mérnöki vagy tanári végzettség előny, de nem feltétel
-Kitűnő kommunikációs és prezentációs készség
-Magabiztos fellépés, dinamikus személyiség
-Műszaki affinitás

Amit kínálunk

-Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
-Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
-Biztos, stabil háttér egy dinamikusan fejlődő cégnél
-Munkába járási támogatás, illetve céges busz Budapestről indulva

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szekér Tamás
+36 1 300 6609
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.