Kontroller

Gyógyszeripari fejlesztésekkel foglalkozó ügyfelünk számára keresünk 2-3 éves tapsztalattal rendelkező Kontrollert!

Feladatok

- Vállalati költségek tervezése, elemzése
- Havi és éves zárásokban való aktív részvétel
- Közreműködés a tervezési folyamatban
- Folyamatos együttműködés a gazdasági igazgatóval
- Ad hoc riportok, elemzések készítése
- Aktív részvétel a pénzügyi osztály napi munkájában
- Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal
- A meglévő kontrolling rendszer hatékony működtetése

Elvárások

Elvárás:
- Felsőfokú közgazdasági végzettség
- Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
- Magas szintű Excel ismeret
- Magabiztos (minimum középfokú) angol nyelvtudás
- Logikus gondolkodásmód, rendszerlátás
- Kiváló problémamegoldó és analitikus képesség
- Precíz, kitartó és megbízható személyiség
- Felelősségteljes munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt
- Önállóság és terhelhetőség

Előny:
- SAP FI és CO modul magabiztos ismerete
- Mérlegképes könyvelői képesítés

Amit kínálunk

- Dinamikusan fejlődő, stabil vállalat
- Támogató munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség
- Fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Petra Takács
+36 1 688 6813
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.