Optometrista

Partnerünk rendkívül gyorsan növekvő, széles termék- és szolgáltatási körrel rendelkező multinacionális piaci szereplő. Jelenleg csapatuk bővítésére több városba (Békéscsaba, Budapest, Debrecen, Eger, Esztergom, Győr, Gyula, Jászberény, Kecskemét, Komárom, Makó, Miskolc, Nagykanizsa, Nyíregyháza, Pécs, Sopron, Székesfehérvár, Szentes, Szombathely, Zalaegerszeg) keresünk kollégát a következő pozícióba:

Feladatok

- Szemvizsgálatok végzése
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélkezelés
- Eladói tevékenység ellátása esetenként
- Termékek és szolgáltatások ajánlása az ügyfelek részére

Elvárások

- Szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség (optometrista vagy szemorvosi végzettség)
- Szemvizsgálatban szerzett gyakorlat
- Kamarai tagsági igazolvány (orvosi kamarai vagy MESZK)*

Amit kínálunk

- Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Rugalmas, teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
- Jó munkahelyi légkör
- Hosszútávú, biztos munkahely
- Juttatási csomag megegyezés szerinti (függ a foglalkoztatás és a ledolgozott munkaidő mértékétől)
- fix havi vagy óradíjas bérezés
- szükség esetén albérlet támogatás
- 5000 HUF étkezési jegy/hó

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bartók Dorka
dorka.bartok@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.