C# fejlesztő

Partnercégünk autóalkatrészek kereskedésével foglalkozó vállalat, jelenleg saját vállalatirányítási rendszerük fejlesztéséhez keresünk budapesti munkavégzéssel szoftverfejlesztő munkatársat.

Feladatok

- Frontend és backend fejlesztés ASP.NET C# nyelven
- Vállalatirányítási rendszer továbbfejlesztése
- Backend és frontend tesztelés
- Programhibák feltárása és javítása

Elvárások

- Szakirányú felsőfokú végzettség
- ASP.NET-ben, C#-ban (webes vagy asztali alkalmazás) szerzett tapasztalat
- HTML5, CSS és JavaScript ismeretek
- MSSQL adatbázis ismerete
- Szakmai angol nyelvismeret dokumentációk megértéséhez

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem
- Hosszú távú fejlődési lehetőség
- Modern, kulturált környeze
- Része lenni egy összetartó, fiatalos csapatnak

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Mező-Mészáros Ildikó
+36 1 300 6655
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.