Németországi álláslehetőségek - szakmunka

Németországi állásajánlatok a német Randstadnál!
Megbízható munkáltatót keresel Németországban?
Beszélsz legalább alap fokon németül?
Légy Te is Randstad munkavállaló!

Feladatok

Keresünk németül beszélő ( A1, A2, B1, B2) jelentkezőket, teljes munkaidőbe, hosszú távra Németország különböző pontjain könnyű fizikai, szakmunkás, nehéz fizikai munkakörökre (pl: raktáros, CNC gépkezelő, betanított, karosszéria lakatos, szerelő).

Elvárások

- saját autó, jogosítvány előny
- német nyelvtudás
- 3 műszak, hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

- br. 9- 13 EUR /óra
- pótlékok (Németországban adómentes)
- ünnepekre járó juttatások
- szállás
- helyi Randstad iroda támogatása a szerződés kötés,banki ügyintézés, biztosítás és adóhatósági ügyintézés során
-munkaruha
-ingyenes webes nyelvtanfolyam
Jelentkezés: német nyelvű Europass típusú részletes önéletrajzzal

Munkavégzés helye

Németország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nóra Pécsi
0634200330
tatabanya@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.