Ügyvédjelölt

Magyarország nagy múltra visszatekintő, sikeresen működő ügyvédi irodájába keresünk fél-2 év tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet.

Feladatok

- Szerződések és más okiratok szerkesztése, véleményezése, fordítása
- Elektronikus cég- és változásbejegyzések elkészítése
- Cégbírósági kérelmek előkészítése
- Kapcsolattartás különböző hivatalos szervekkel
- Közbeszerzéssel kapcsolatos ügyintézés

Elvárások

Elvárás:
- magyar jogi végzettség cum laude vagy summa cum laude diplomával
- fél-2 év releváns tapasztalat
- érdeklődés és/vagy tapasztalat közbeszerzési jog területén
- minimum középfokú angol nyelvtudás
- elhivatottság, motiváltság
- pontos, precíz munkavégzés önállóan és csoport tagjaként is

Előny:
- minimum középfokú német nyelvtudás
- angol jogi szaknyelv ismerete
- közbeszerzésjogi ismeretek

Amit kínálunk

- versenyképes juttatások
- fejlődési, tanulási lehetőség
- stabil munkáltatói háttér
- nagy múltú ügyvédi iroda Budapest központjában
- elegáns munkakörnyezet
- hosszú távú karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Sziebert Hajnalka
+36 1 300 6706
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.