Kisvállalati banki tanácsadó

Nemzetközi bankhálózatot működtető megbízónk számára dinamikus munkatársat keresünk az alábbi pozícióba: Kisvállalati banki tanácsadó.

Feladatok

- ügyfelekkel való önálló kapcsolattartás,
- tanácsadás a bank kis- és középvállalati ügyfelei részére, a bank termékeinek értékesítése,
- a potenciális KKV ügyfelek lokális feltérképezése, a kapcsolatok kiépítése,
- akvizíciós tárgyalások lefolytatása, ajánlatok kidolgozása,
- ügyféladatok, tárgyalások naprakész nyilvántartása, tárgyalásjelentés,
- hitelelemzés, hitel előterjesztések készítése, szerződéskötési és folyósítási előkészítés,
- monitoring és review tevékenység ellátása,
- aktív cross-selling tevékenység

Elvárások

- felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség, vagy középfokú + bankszakmai OKJ végzettség
- lakossági vagy KKV területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
- középfokú angol nyelvtudás
- felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk

- versenyképes fizetés
- karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
- hosszú távú stabil munkahely
- fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Pál
+36 1 411 2090
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.