HR tanácsadó - mérnöki/logisztikai területre

Többéves HR tapasztalatod van? Érdekel a mérnöki/logisztikai terület? Szívesen megismernéd az iparágat és keresnél munkavállalókat mérnöki és logisztikai pozíciókba? Ha igen, lehet, hogy pont téged keresünk!

A Randstad Hungary a világ egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő és kölcsönző vállalata, a Randstad csoport tagja, mely 55 éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen szolgáltatásaival.

Dinamikusan növekvő cégünk mérnöki és logisztikai keresésekkel foglalkozó csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező tanácsadó kollégákat.

Feladatok

- Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
- Új, potenciális ügyfelek megkeresése, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
- Jelöltek felkutatása, interjúztatása, értékelés elkészítése és a folyamathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
- Ügyfelekkel és jelöltekkel aktív, napi szintű kapcsolattartás

Elvárások

- Minimum 2 éves HR tapasztalat
- Felsőfokú végzettség
- Középszintű angol nyelvtudás
- Dinamikus, pozitív személyiség
- Jogosítvány

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési és tanulási lehetőség, hosszútávú karrier
- Multinacionális, biztos háttér
- Fiatalos, lendületes, csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bencze Alma
alma.bencze@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.