Junior Marketing Specialista

Érdekelnek a startupok és van már marketinges tapasztalatod? Szeretnél innovatív környezetben és projekteken dolgozni egy tapasztalt szakember mellett?

Ha mindegyik kérdésre igennel válaszoltál, akkor jelentkezz a Junior Marketing Specialista pozícióra!

Feladatok

- a Szenior Marketing Specialista munkájának teljes körű támogatása
- a marketingstratégia és koncepció megvalósításában való részvétel
- content marketing oldalak tartalommal való megtöltése, platformok kezelése
- weboldalak kezelése adminisztratív oldalról
- rendezvények, belső események szervezésének, lebonyolításának támogatása
- kommunikációs anyagok előkészítése, összeállításában való aktív részvétel
- iparágon belüli felületek, tartalmak kezelésének, tartalommal való megtöltésének támogatása
- offline marketing elemek (flyer-ek, magazinok, kiadványok) kezelésében történő közreműködés
- grafikussal, ügynökségekkel való együttműködés támogatása
- kommunikációs kollégákkal, egyéb társosztályokkal történő kommunikáció segítése
- beszámolók, riportok, prezentációk készítése
- egyéb adminisztratív és szervezési feladatok

Elvárások

- technológiai trendek követése
- nyitottság az innovációs ökoszisztéma felé
- piaci szereplők, szaksajtó, online felületek iránti erős érdeklődés
- marketing területen szerzett munkatapasztalat, web site-fejlesztésben és üzemeltetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- aktív, felsőfokú angol nyelvismeret
- kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd
- precíz, önálló, megbízható munkavégzésre való képesség
- jó szervezőkészség (prioritások, határidő tartása)
- proaktivitás, kezdeményezőkészség

Amit kínálunk

- versenyképes juttatási csomag
- szakmai kihívás, perspektíva
- részvétel újonnan alakuló koncepció kialakításában

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+361 300 6670
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.