IT biztonsági mérnök

Partnercégünkhöz, a hazai telekommunikációs szektornak egy meghatározó szereplőjéhez keresünk IT biztonsági mérnök kollégát. Fő tevékenységi területük az országos földfelszíni televízió- és rádióműsor-szórás, illetve -szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és -szétosztás. A telekommunikációs szolgáltatások fejlesztésével ügyfelünk cégcsoportja egyre jelentősebb szerepet tölt be a távközlés területén is.

Feladatok

Az új munkatárs a vállalat műszaki fejlesztési csapatának tagjaként részt vesz a vállalat hálózat-biztonsági rendszereinek fejlesztésében és üzemeltetésében.

Az új kolléga fő feladatai:
- cyber security megoldások bevezetésében és üzemeltetésében való részvétel,
- tűzfal és IPS szabályrendszerek felülvizsgálata, kialakítása, folyamatos dokumentálása,
- IT igények egyeztetése, implementálása a meglévő biztonsági rendszerekbe,
- részvétel az IT hálózat fejlesztésében és üzemeltetésében, különös tekintettel az IT hálózatot érintő biztonsági kérdésekben,
- új IT biztonsági megoldások tesztelése, bevezetése, üzemeltetése,
- meglévő IT biztonsági berendezésekből érkező riasztási események analizálása, incidenskövetés és –elhárítás,
- biztonsági, sérülékenységi riportok készítése,
- részvétel rendszerintegrációs projektekben.

Elvárások

Partnercégünk elvárásként jelölte meg:
- szakirányú felsőfokú végzettség,
- minimum 5 éves nagyvállalati és/vagy szolgáltatói hálózat-biztonsági rendszerek üzemeltetésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat,
- tűzfal- és IPS rendszerek magas szintű ismerete,
- Cisco ASA with Firepower services ismerete szükséges, további gyártók ismerete előnyt jelent (Paloalto, Checkpoint, Fortigate stb.),
- routing, switching technológiák alapos ismerete (Cisco, Huawei),
- Cisco CCNP végzettség vagy azzal egyenértékű tudás
- kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
- B kategóriás jogosítvány,
- megbízhatóság, terhelhetőség, jó kommunikációs és együttműködési készség

Amit kínálunk

- Szakmai kihívásokkal teli munkakör.
- Szakmai fejlődési lehetőség.
- Versenyképes fizetés.
- Dinamikus csapat.
- Innovatív munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rác Ildikó
+36 30 981 0054
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.