IP fejlesztőmérnök

A hazai telekommunikációs szektornak egy meghatározó szereplőjéhez keresünk IP fejlesztőmérnököt. Fő tevékenységi területük az országos földfelszíni televízió- és rádióműsor-szórás, illetve -szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és -szétosztás. A telekommunikációs szolgáltatások fejlesztésével ügyfelünk cégcsoportja egyre jelentősebb szerepet tölt be a távközlés területén is.

Feladatok

- IP/MPLS hálózat rendszerfejlesztési és tervezési feladatok ellátása
- IP/MPLS szolgátlatókhoz tartozó rendszerkonfigurációs feladatok elvégzése
- IP/MPLS szolgáltatásokhoz tartozó L2 és L3 szintű hibajavítások elvégzése
- Értékesítés támogatása
- Fejlesztések dokumentálása

Elvárások

- Szakirányú végzettség
- Minimum 3 éves szakirányú tapasztalat
- LAN, WAN, IPT technológiák magas szintű ismerete
- Routing protokollok ismerete
- Router és switch konfigurációs és üzemeltetési tapasztalatok
- MPLS technológia ismerete
- B2-es Jogosítvány

Előnyök:
- Angol szaknyelv ismerete (szóban és írásban egyaránt)
- Huawei és Cisco hálózati minősítések (HCNA, HCNP, HCIE, CCNA, CCNP, CCIE)
- Huawei IP/MPLS berendezésekkel kapcsolatos ismeretek
- MPLS konfigurációval kapcsolatos ismeretek, tapasztalatok
- IPv6-os kompetenciák, implementációs tapasztalatok

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Szakmai fejlődési lehetőség (további minősítések megszerzése)
- Dinamikus csapat
- Innovatív munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Laura Győri
laura.gyori@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.