Key Account Manager

Médiaiparban tevékenykedő nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat Key Account Manager pozícióba.

Feladatok

- Kiemelt ügyfelekkel és ügynökségekkel való folyamatos kapcsolattartás
- Ügyfél portfolió folyamatos bővítése, új ügyfelekkel történő szerződéskötés
- Ügyféltárgyalások szervezése, lebonyolítása, személyes akvizíciója
- Üzleti tervezésben való részvétel
- Ügyfélkör hirdetési szokásainak monitorozása
- Rendszeres ügyfélspecifikus prezentációk megtartása
- Belső rendszerekben történő adminisztráció

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Aktív angol nyelvtudás
- Minimum 2-3 éves értékesítői tapasztalat médiaterületen
- Aktív ügyfél és ügynökségi kapcsolatrendszer
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- Tárgyalástechnikai ismeretek, prezentációs készség
- Önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
- Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk

- Kiemelkedő szakmai háttér és csapat
- Versenyképes juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Makay-Rupp Patrícia
+36 1 300 66 75
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.