HR Tanácsadó

Szereztél már tapasztalatot munkaerő-kölcsönzésben/közvetítésben viszont az értékesítés világa is közel áll hozzád?
Dinamikus vagy és fontos számodra, hogy igazán jó hangulatú csapatban dolgozz?

Ha igen, akkor lehet, hogy pont TÉGED keresünk a Randstad dinamikusan bővülő csapatába!

Feladatok

- Beérkező pályázatok előszűrése, telefonos és személyes interjúk lefolytatása, értékelések elkészítése és továbbítása a partnereink felé
- Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
- Részvétel ügyfél találkozókon, tárgyalásokon
- Új,potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Minimum erős, aktív középfokú angol nyelvtudás
- HR tapasztalat
- Energikus, eredmény-orientált és proaktív személyiség

Amit kínálunk

- Lehetőség arra, hogy egy piacvezető HR tanácsadó cég munkatársa legyél
- Klassz és fiatalos környezet a Millenáris Park irodaházában, prémium helyen
- Kihívást jelentő feladatok, felelősségteljes munkakör és lehetőség a mindennapi tanulásra, fejlődésre
- Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Hermán
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.