Senior Storage System Engineer

Ügyfelünk egy Európa szerte ismert bankcsoport, budapesti adatközpontjukba keresünk tapasztalt és dinamikus szakembert a következõ pozícióba:

Feladatok

- Integrált tároló rendszerek (SAN Storage Systems, Physical Virtual Tape Libraries, Storage Area Network) üzemeltetése nemzetközi környezetben
- Tároló rendszerek konfigurálása, monitorozása, folyamatos rendelkezésre állás biztosítása, esetleges incidensek elhárítása
- A tároló rendszerekhez tartozó üzemeltetési dokumentációk folyamatos napra készen tartása

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- 2+ év szakmai tapasztalat storage rendszerek és Storage Area Network üzemeltetés téren
- Legalább középfokú angol nyelvtudás

Előny:
- HP / HDS / IBM storage rendszerek ismerete
- Cisco SAN eszközök konfigurálásában szerzett jártasság
- Fizikai-, és virtuális szalagkönyvtárak, backup rendszerek ismerete
- ITIL módszertan ismerete
- Nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Szakmailag eltökélt, összetartó csapat
- Multinacionális háttér, angol nyelv mindennapos használata
- Képzések biztosítása (szakmai és soft skillek terén)
- Átlagon felüli, versenyképes juttatási csomag
- Modern irodai környezet

Munkavégzés helye

Budapest, V. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

András Sós
06 1 300 66 79
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.