Fényező

Multinacionális partnercégünkhöz nemzetközi színvonalú gyártókörnyezetbe keresünk bővülés miatt Fényező munkatársakat.

Feladatok

- Az alkalmazott festék szükség szerinti bekeverése, viszkozitásának beállítása
- Előírt rétegvastagsági követelmények betartása
- Festési paraméterek (szikkasztási-, beégetési idő és hőmérséklet) betartása
- Szükség szerint a festendő alkatrészek előkészítése, rajz szerinti levédése
- A festési hibák kijavítása

Elvárások

- Fényező szakmunkás bizonyítvány.
- 3 műszakos munkarend vállalása.
- Precíz munkavégzés.
- Saját munkájára igényes pályázók jelentkezését várjuk!

Amit kínálunk

- Stabil vállalati háttér.
- Versenyképes jövedelem.
- Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.