Időszakos recepciós adminisztrátor

Nemzetközileg ismert finanszírozó partnerünk számára keresünk Recepciós kollégát időszakos munkára. Nyári időszakban helyettesítés miatt július 8-25-e között számítanak munkatársra az alábbi részletekkel.

Feladatok

- Telefonok fogadása, kezelése
- Postai küldemények szortírozása
- E-mail-ek kezelése, szükség esetén megválaszolása
- Találkozók szervezése telefonon vagy írásban
- Vendégek fogadása, italkínálat

Elvárások

- Megbízható, precíz munkavégzés
- Felsőfokú, magabiztos angol ismerete szóba és írásban egyaránt
- irodai adminisztrációban /asszisztenciában szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

- időszakos munkával járó előnyök
- versenyképes juttatás
- kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Viola Tímea
+36 1 300 6721
timea.viola@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.