Elektromos karbantartó

Ügyfelünk, egy nemzetközi autóipari cég, kecskeméti üzemébe az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

Komplex termelő berendezések hibaelemzése és javítása(pl. PLC-s, PC-s vezérlés meghibásodása, Bus, szabályozó és vezérlő rendszerek hibája)
Elektromos rajzok olvasása, elektromos hibakeresés és a hibák elhárítása
Felhasznált alkatrészek pótlása a raktárból
Hibajelentések, javítási jelentések írása, dokumentálása
Megelőző karbantartások végzése

Elvárások

Legalább szakmunkás (mechatronikai, ipari elektronikai vagy automatizálási műszerész) vagy elektrotechnikai technikusi végzettség
Többéves automatizált gépek és berendezések elektromos karbantartásában szerzett tapasztalat előny
Háromműszakos munkarend és időszakos hétvégi munkavégzés vállalása
Nagyfokú önállóság, precíz és felelősségteljes munkavégzés
Jó kommunkációs és problémamegoldó készség
Személyi és szakmai továbbfejlődés iránti igény

Amit kínálunk

Multinacionális, modern, gyártó környezet
Versenyképes juttatási csomag
Stabil, folyamatosan fejlődő munkahely
Szakmai és személyes fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Angéla Smuk
angela.smuk@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.