Junior IT Business Analyst

Friss diplomával rendelkezel IT/gazdaságinformatikai/mérnökinformatikai területen?
Könnyen megtalálod a közös hangot bárkivel?
Érdeklődsz az informatikai rendszerek iránt, esetleg már van valamilyen szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalatod?
Szeretnél egy újonnan alakuló csapat tagja lenni, és ott részt venni a folyamatokban a kezdetektől?
Ha a fentiekre a válaszod igen, jelentkezz IT Business Analystnek az alábbi feladatokra:

Feladatok

- a Szenior Business Analyst-tel történő szoros együttműködés, munkájának támogatása
- informatikai rendszerekkel kapcsolatos üzleti igények felmérésében, elemzésében, egyeztetésében való részvétel
- funkcionális és technikai specifikációba, logikai rendszerterv elkészítésébe történő bevonódás
- tesztelési folyamatokban való aktív részvétel
- a bevezetés után a rendszer támogatása, új funkciók bevezetésében való közreműködés
- folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és az üzleti felhasználókkal
- dokumentáció készítése
- a projektek során felmerülő egyéb ad hoc jellegű feladatok

Elvárások

Tanulmányok:
- főiskolai vagy egyetemi diploma (preferáltan gazdasági vagy informatikai területen)

Technikai kompetenciák
- erős informatikai affinitás és üzleti szemléletmód
- releváns informatikai projektekben szerzett tapasztalat előny
- minimum erős középszintű angol nyelvismeret szóban és írásban

Viselkedési kompetenciák
- jó analitikus és problémamegoldó készség
- kiváló kommunikációs és szervezőkészség

Amit kínálunk

- Részese lehetsz egy új rendszer fejlesztésének az elejétől kezdve
- Értékes szakmai tudást sajátíthatsz el
- Tagja lehetsz egy fiatalos csapatnak, betekintést nyerhetsz a startup-világba
- Munkádért cserébe versenyképes juttatási csomagot kapsz

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Hubai
boglarka.hubai@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.