C/C++ beágyazott fejlesztő

Csatlakozzon partnerünkhöz, egy nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar radartechnikai vállalathoz, amely a magyar mérnöki kultúrát és innovációs szellemet erősíti és világszínvonalú termékeket, szolgáltatásokat nyújt. Partnerünk fő profilja a védelmi és biztonsági piacra történő hardver- és szoftvertermékek fejlesztése. A cég bővülő csapatába most C/C++ beágyazott fejlesztő pozícióba keres kollégát.

Feladatok

A leendő kolléga feladata lesz:
- beágyazott rendszerek vezérlő szoftverének megtervezése és implementálása C/C++ nyelven,
- szoftver modulok tesztelése
- tervezés, implementálás és tesztelés dokumentálása,
- együttműködés egyéb fejlesztő csapatokkal.

Elvárások

- Mérnöki vagy fizikusi/matematikusi diploma (MSC)
- Minimum 5 év C++ programozási tapasztalat
- Gyakorlat beágyazott rendszerek programozásában és a beágyazott rendszerek tervének elkészítésében
- Programozási tapasztalat Linux környezetben
- Angol nyelv ismerete

Előnynek számít:
- telekommunikációs protokollok ismerete,
- gyakorlat linux driver programozásában és a többszálas programozásban,
- UML/Python ismerete,
- érdeklődés jelfeldolgozás iránt,
- gyakorlat automatizált tesztek elkészítésében,
- verziókövetési rendszerek ismerete,
- elhivatottság a beágyazott rendszerek iránt.

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Tapasztalatszerzés nemzetközi környezetben
- Változatos feladatok
- Az önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
- Dinamikus, összetartó csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rác Ildikó
+36 30 981 0054
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.