Algoritmus fejlesztő

Csatlakozzon partnerünkhöz, egy nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar radartechnikai vállalathoz, amely a magyar mérnöki kultúrát és innovációs szellemet erősíti és világszínvonalú termékeket, szolgáltatásokat nyújt. Partnerünk fő profilja a védelmi és biztonsági piacra történő hardver- és szoftvertermékek fejlesztése. A cég bővülő csapatába most Algoritmus fejlesztő pozícióba keres kollégát.

Feladatok

A leendő kolléga feladata lesz:
- radar jelfeldolgozó algoritmusok (detection, track, classification, stb.) fejlesztése,
- adott jelfeldolgozási problémára a megfelelő algoritmus kiválasztása,
- az algoritmusok szimulációs környezetének implementálása,
- az algoritmusok tulajdonságainak vizsgálata,
- az algoritmusok optimalizálása adott hardver architektúrára,
- az algoritmusok fix és lebegőpontos vizsgálata
- együttműködés a beágyazott szoftverfejlesztőkkel.

Elvárások

- Fizikusi vagy matematikusi diploma (MsC)
- Algoritmusfejlesztési gyakorlat
- Jártasság lineáris algebrában és a valószínűségszámítási feladatok megoldásában
- C/C++ gyakorlat
- Angol nyelv ismerete.

Előnynek számít:
- radar jelfeldolgozási algoritmusok ismerete,
- OpenMP, OpenCL, OpenGL, OpenMPI ismerete,
- GPU/DSP architektúrák ismerete,
- GNU toolchain tapasztalat,
- UML/Python ismerete,
- fixpontos implementációs gyakorlat,
- verziókövetési rendszerek ismerete,
- elhivatottság az algoritmusfejlesztés iránt.

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Tapasztalatszerzés nemzetközi környezetben
- Változatos feladatok
- Az önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
- Dinamikus, összetartó csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rác Ildikó
+36 30 981 0054
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.