Üzletfejlesztési tanácsadó

Partnerünk az Energiaszektorban tevékenykedő, biztos háttérrel rendelkező cégcsoport, mely meghatározó piaci szereplő saját iparágán belül.
Dinamikus fejlődő csapatába keresünk bővülés kapcsán egy tapasztalt, ügyfélközpontú, kommunikatív Üzletfejlesztési tanácsadó kollégát.

Feladatok

- Elosztott energiatermelési innovációs stratégia elkészítése, implementáció előkészítése
- Elosztott energiatermelési technológiák, ipari megoldások elemzése, magas szintű elsajátítása, az ehhez kapcsolódó társadalmi és gazdasági trendek elemzése
- Új üzleti lehetőségek, termékötletek kutatása, fejlesztése
- Új ötletek műszaki megvalósíthatóságának vizsgálata, erőforrás és kapacitásigény meghatározása, megvalósíthatósági tanulmányok, kapcsolódó döntés előkészítő anyagok elkészítése
- Piaci bevezetéshez szükséges kapacitások és kompetenciák beazonosítása, tervezése
- Energiatermelési projektek menedzselése
- Szoros együttműködés a társszervezetekkel, a csoport szintű projektek energiatermelési vonatkozású szakértői támogatása
- Partneri (tudományos, szakmai és üzleti) együttműködések gondozása, kapcsolatépítés
- Előterjesztések, szakmai beszámolók előkészítése, prezentálása

Elvárások

- Szakirányú felsőfokú végzettség (mérnök/közgazdász)
- Legalább 5 év munkatapasztalat, ebből 3 év szakma specifikus tapasztalat
- Dinamikus és pro-aktív munkavégzés, határozott fellépés
- Vállalkozói véna és nyitottság újszerű lehetőségek, innovatív megoldások felé
- Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
- Ügyfél-fókusz, intuíció az ügyféligények megértésére, elemzésére, leképezésre
- Képes legyen mind önállóan mind csoportban hatékonyan dolgozni
- Windows és MS Office teljes körű használata
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány és aktív gépjárművezetői tapasztalat
- Nagyvállalati környezetben szerzett projekt vezetési tapasztalat előny

Amit kínálunk

- Kihívásokkal teli, komplex feladatok
- Tanulási, fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag, kedvező cafeteriával
- Nagyvállalati, dinamikusan fejlődő környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szitkay Rita
rita.szitkay@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.