Francia nyelvű informatikai támogató

Szeretnéd napi munkád során használni francia nyelvtudásodat?
Érdekel a szolgáltatóközpontok, multinacionális vállalatok világa, de eddig nem tudtad, merre indulj? Szívesen foglalkoznál IT-val, és kész vagy többet tanulni erről a területről?

Feladatok

Informatikai támogatóként a következők lesznek a feladataid:
- vállalati ügyfelek számára segítségnyújtás informatikai problémák kapcsán francia nyelven
- IT hibaelhárítás telefonon és e-mailben
- ügyfélproblémák regisztrálása, elemzése és megoldása
- komplexebb technikai problémák továbbítása magasabb szintű csapatok felé
- javaslattétel folyamat-optimalizálásra

Elvárások

- folyékony francia és angol nyelvtudás
- ügyfél-orientált szemlélet
- kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek, IT érdeklődés
(HelpDesk/Customer Service tapasztalat előnyt jelent!)
- nyitott, új ismeretek befogadására kész személyiség
- proaktivitás
- műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

- modern, fiatalos környezet
- francia nyelv napi szintű professzionális használata
- előrelépési lehetőségek vállalaton belül
- szakmai, nyelvi tréningek
- versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

+36 30 190 9694
viktoria.szikora@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.