Modul- és készülékélesztő

Elektroműszerész végzettséggel rendelkezel és szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő, családias légkörrel rendelkező vállalatnál? Akkor Téged keresünk!

Jelentkezz partnercégünkhöz Modul- és készülékélesztő pozícióba azonnali kezdéssel!

Feladatok

- Orvosi berendezések, labor automata berendezések tesztelése
- Készülék és modul szintű élesztés, hibakeresés
- Készülékek és kiegészítő berendezések csomagolása

Elvárások

- Elektroműszerész végzettség vagy több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
- 2 műszakos munkarend vállalása

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

- Barátságos munkakörnyezet
- Stabil munkahely
- Szakmai fejlődés, kihívások

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.