Elektrotechnikus, karbantartó - német nyelvtudással

Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk részére folyamatosan keresünk Elektrotechnikus, karbantartó pozícióba németül beszélő munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

Feladatok

- Elektronikai rendszerek és berendezések javítása, megelőző karbantartása
- Kapcsoló -, és elosztószekrények optimalizálása
- Hibák elemzése, karbantartási tervek készítése
- Kapcsolattartás termelési és logisztikai részleg munkatársaival
- Karbantartás vezető munkájának segítése

Elvárások

- Középfokú végzettség elektronikai, elektrotechnikai területen
- Üzemzavar és hibaelhárítás területén szerzett karbantartási tapasztalat
- 2 vagy 3 műszakos munkarend és időszakos hétvégi készenlét vállalása
- Német nyelvtudás

Előny:
- Siemens S7 és Eplan rendszer ismerete
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- Kiemelkedő bérezés
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban
- Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
- Továbbképzési, tanulási lehetőségek

Munkavégzés helye: Magyarország, Gönyű

Munkavégzés helye

Gönyü, Győr-Moson-Sopron megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pécsi Nóra
tatabanya@randstad.hu
34/200-330
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.