Karbantartó technikus - német nyelvtudással

Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk részére keresünk Karbantartó technikus pozícióba munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

Feladatok

- Műszaki gépek és berendezések karbantartási és javítási feladatainak ellátása
- Műszaki hibák sürgősségi elhárítása
- Megelőző szerviz és karbantartás, rendszeres állapotfelmérés
- Szerviz-napló és jelentések készítése
- Műszaki rajzok olvasása , tervrajzok és alaprajzok szerkesztése
- Segítségnyújtás a gyártósor mellett dolgozóknak a gépek beállításában

Elvárások

- Középfokú műszaki végzettség, mechanikai területen
- Társalgási szintű NÉMET nyelvtudás
- Hidraulikus és pneumatikus rendszerek kezelésében, feldolgozóipari környezetben szerzett tapasztalat
- Több műszakos munkarend vállalása
- Nyitottság új szakmai ismeretek elsajátítására

ELŐNY:
- Ms Office és CAD program felhasználói szintű ismerete és műszaki rajzok olvasása (önálló rajzolás nem feltétel)
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- Kiemelkedő bérezés
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban
- Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
- Továbbképzési, tanulási lehetőségek

Munkavégzés helye: Magyarország, Gönyű

Munkavégzés helye

Gönyü, Győr-Moson-Sopron megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pécsi Nóra
tatabanya@randstad.hu
34/200-330
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.