Grafikus

Nemzetközi gyógyszeripari partnerünk csapatába keresünk új kollégát Grafikus pozícióba budapesti telephelyre, azonnali kezdéssel.

Feladatok

Feladatok:

- Csomagoló anyagok tervezése, kivételezése és kiviteleztetése.
− Betegtájékoztatók, címkék, dobozok és egyéb csomagolóanyagok esetében elektronikus és nyomtatott tervek készítése, kivitelezése és kiviteleztetése.
− ColorCopy készítés – a tervezett címke ráillesztése az adott termék szkennelt képére, a termékhez tartozó összes elem megjelenítése egy dokumentumon belül.
− Mock up készítés – a felcímkézett termékről készült fotók kivágása, és egy dokumentumon belüli elhelyezése.
− Foto dokumentáció készítés.
− Anyagnorma frissítés.
- Részvétel belső auditokon.
- A specifikációk, csomagolóanyagok és más törzskönyvezési dokumentumok felülvizsgálata, módosítása.
− Nyomdai kapcsolattartás.

Elvárások

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- Hétfőtől szombatig beosztás szerint történő munkavégzés vállalása
- Adobe Creative Cloud programjainak felhasználó szintű ismerete
- Középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban
-Francia, holland vagy német nyelvtudás előny
- cirill olvasás előny

Előnyt jelent:

- Szakirányú végzettség (OKJ)
- Német, holland vagy francia nyelvtudás, illetve cirill olvasás
- Szakmai tapasztalat előny, de nem elvárás, pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Hosszú távú munkalehetőség
- Munkába járási költségtérítés, cafetéria

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pécsi Nóra
06 30 626 3755
nora.pecsi@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.