Ügyféltámogató munkatárs- Applikációs specialista

Külföldi munkavégzésre vágysz? Jól kommunikálsz és ügyfél orientált vagy emellett labordiagnosztikai eszközöket is jól ismered? Akkor ne hezitálj jelentkezz most gyógyszeripari partnerünk varsói központjába.

Feladatok

• Támogatói tevékenység: Telefonon és email-en keresztül beérkező ügyfél kérdések kezelése, az eszközökkel felmerülő problémák megoldása telefonon keresztül
• Applikáció támogatás/ konfigurálás /telepítés/ problémaelhárítás
• A társosztályok támogatása (Field Sales)
• Ügyfelek gyors tájékoztatása, iránymutatás, képzése
• Adminisztráció és dokumentáció a CRM rendszerben
• Nemzetközi csapattal együttműködés szoros kooperáció a hatékony munkavégzés miatt

Elvárások

• Anyanyelvi szintű Magyar nyelv tudás (FELTÉTEL)
• Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete- minimum B1
• Lengyel, Szlovák és Cseh nyelvismeret előny
• Felsőfokú végzettség, preferáltan gyógyszeriparral kapcsolatos (Biológiai, Kémiai végzettség)
• Tapasztalat diagnosztikai termékek, orvosi laboratóriumi eszközök területén
• Jó koncentrációs, probléma megoldó képesség, nagyfokú türelem és értelmezési készség annak értelmében, hogy telefonon keresztül gyors szerviztámogatást tudjon nyújtani a különböző ügyfeleknek. Nagy nyomás alatt is képes legyen dolgozni.
• MS Office ismeretek
• Jogosítvány

Amit kínálunk

• versenyképes juttatás
• nemzetközi környezet
• tanulási lehetőség
• hosszútávú munkavégzés
• jó munkakörülmények

Munkavégzés helye

Warsaw, Lengyelország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anita Rózsa
+36 1 300 6674
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.