Karbantartó villamosmérnök

Partnerünk speciális termékek fejlesztésével, kutatásával, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális vállalat. Komárom-Esztergom megyében működő gyártóegységükbe keresünk jelenleg Karbantartó villamosmérnök kollégát.

Feladatok

- Üzemi karbantartási feladatok koordinálása
- Üzemi karbantartás tervezés
- Külső kivitelezők munkájának koordinálása, segítése
- Tartalék berendezések és alkatrész bázis biztosításának segítése
- Karbantartási tevékenység elemzése, javaslattétel javító tevékenységre
- Fejlesztések megtervezése, dokumentációk elkészítése

Elvárások

- Felsőfokú villamosmérnök végzettség
- kommunikációképes ANGOL nyelvtudás
- Min. 1 éves szakmai tapasztalat karbantartási területen
- Karbantartási irányultság, érdeklődés
- Gyakorlatias, határozott, önálló- és csapatmunkára egyaránt képes személyiség

Amit kínálunk

- Fiatalos csapat
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Innovatív környezet

Munkavégzés helye

Nyergesújfalu, Komárom-Esztergom megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Hont
zsuzsanna.hont@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.