Vezető rendszergazda

Szolgáltató szektorban működő multinacionális, 250-300 fős cég számára keresünk Vezető rendszergazda kollégát.

Feladatok

- belső IT folyamatok (SW fejlesztések, üzemeltetés, support funkciók) feladatainak szakmai felügyelete, valamint aktív részvétel mindezekben
- belső alkalmazások üzemeltetésének, karbantartásának és fejlesztésének koordinációja
- céges website és intranet rendszer fejlesztésének felügyelete
- kapcsolattartás az anyacéggel és a globális IT tevékenységet támogató szolgáltatókkal
- IT tenderek, RFP inputok, megvalósítási tervek IT részének kezelése
- beszállítók kezelése
- IT beszerzések intézése (alkalmazások, végberendezések, mobilok)
- lokális IT projektek vezetése (fejlesztés, alkalmazások, folyamatok, stb)
- költségvetés megtervezése és kontrollja
- IT és kapcsolódó policy-k, folyamatok felelőse

Elvárások

- IT / Mérnök végzettség
- üzleti alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Webes rendszerek, CRM vagy HR / Marketing területen előny)
- tapasztalat IT üzemeltetés terén
- közép / nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
- korábbi tapasztalat IT management terén előny
- erős aktív angol nyelvtudás
- ITIL ismeret előny
- scripting / SQL, programozói ismeretek
- HTML, Webes Service-ek ismerete
- szolgáltató attitűd
- határozott hozzáállás
- üzleti oldallal való hatékony kapcsolattartási, együttműködési készség

Amit kínálunk

- Fiatalos munkakörnyezet
- Kihívást jelentő feladatok, felelősségteljes munkakör és lehetőség a mindennapi tanulásra, fejlődésre
- Multinacionális, biztos háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Mező-Mészáros
+36 1 411 2090
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.