Elektrotechnikai szerelő

Egy elektromechanikus berendezéseket összeszerelő üzem részére keresünk Chemnitz térségben elektrotechnikai szerelőket

Feladatok

Berendezések elektromechanikus üzembevétele
Vezérlö szekrények (összeszerelés és vezetékek elektromos összeköttetése)
Kapocsszekrények és kezelöpultok bekötése
Gépek és berendezések mechanikus összeszerelö munkái valamint vezetékek és kábel csatornák összeszerelö munkái

Elvárások

Befejezett szakmai képzés mint villanyszerelö
Kapcsolási szekrények vagy gépek tekercselési munkálataiban jártasság
Magasban végzett munka (4 m magasságig)
Utazási készség (világszerte)
Kezdetben összeszerelési munka Németországban (biztositási bejelentés), késöbb világszerte szerelési munkálatok (pld. Brazilia, Dánia)
Német nyelvi ismeret (A2 nyelvi szint, egyszerü önálló német nyelvi kommunikáció )

Amit kínálunk

13,00 EUR/óra Bruttó juttatás (szakmai gyakorlattal)
12,00 EUR/óra Bruttó juttatás (kezdö)
Kiküldetési dij, oda-visszautazás a munkahelyre 12,00 EUR/nap, teljes munkanap 24,00 EUR/nap
Nappali müszak (túlóra lehetségess, naponta 10 óra munkaidöig)
Szolgálati lakás és utazás Chemnitztöl a munkahelyig ingyenes

Munkavégzés helye

Chemnitz, Németország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nóra Pécsi
tel.:34/200-330
e-mail.: tatabanya@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.