Gyakornok - Adatellenőr (adminisztrátor)

Nemzetközi bankhálózatot működtető megbízónk számára dinamikus munkatársat keresünk az alábbi pozícióba: Gyakornok

Feladatok

- Lakossági és kisvállalati ügyfél átvilágítások elvégzése: ellenőrizni, hogy az ügyfélről rendelkezésre álló adatok, információk aktuálisak-e és a dokumentumok összhangban vannak-e a jelen szabályzat szerint megkívánt dokumentációval, rendszeradatokkal
- Feldolgozott ügyletekhez kapcsolódóan jelentések készítése
- Akta kezelés és rendszerezés
- Összesítő táblázatok készítése
- Banki rendszerekben történő adatok felismerése összehasonlítása a papír alakú dokumentum tartalommal

Elvárások

- Középfokú végzettség
- Dinamikus, határozott személyiség
- Teljesítményorientált, kezdeményezőkész és eredményorientált személyiség
- Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
- Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, szervezőkészség, precizitás
- Microsoft Excel táblázatkezelő erős felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Pál
+36 1 411 2090
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.