Betanított segédmunkás

Fémmegmunkálással, alkatrészgyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk új kollégákat betanított segédmunkás pozícióba mielőbbi munkakezdéssel.

Feladatok

- Üzemi szinten az anyagáramlás lebonyolítása
- Félkész-, rúdanyag előkészítése a megmunkáláshoz
- Dokumentáció vezetése a készletről (SAP rendszerben)

Elvárások

- Érettségi bizonyítvány
- Nagy teherbírás, jó fizikum
- Képesség a felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzésre
- 2 műszakos munkarend vállalása (kezdés: 06:00 - 14:00 vagy 10:00 - 18:00)

Amit kínálunk

- Hosszú távú munkalehetőség
- Utazási támogatás
- Kölcsönzött munkaviszony
- Nem dohányzó munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Tököl

Munkavégzés helye

Tököl, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tóth Alexandra
alexandra.toth@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.