Csomagoló

Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk részére keresünk Csomagoló pozícióba munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

Feladatok

Feladatok:
A legyártott, lehasított tekercsek, áruk előcsomagolás (pántolás), végcsomagolása (tengeri csomagolás)
Mérlegelés, etikettezés, egység csomag etikett elkészítése
Késztermék összekomissiózásában, előkészítésében való részvétel
Csomagolási terület rendben tartása
Csomagolási eszközök, gépek karbantartásaCsomagolóanyagok készletének figyelése, feltöltése
Készletek leltározásában való részvétel, szkennerrel

Elvárások

Elvárások:
Minimum 8 általános iskolai végzettség
Precizitás, terhelhetőség
MS Office programok ismerete
Erkölcsi bizonyítvány
Több műszakos (folyamatos) munkarend vállalása

Előnyök:
Érvényes vezetőüléses és/vagy vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
Érvényes emelőgép-kezelői jogosítvány híddarura, futódaru és bakdarura
Csomagolási fajtákban szerzett tapasztalat és komissiózási feladatokban, címkézésben jártasság

Amit kínálunk

hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
- nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat

Munkavégzés helye

Gönyü, Győr-Moson-Sopron megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ányos Szonja
34/200-330

e-mail: tatabanya@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.