Beszerző - banki területen

Nemzetközi bankhálózatot működtető megbízónk számára dinamikus munkatársat keresünk az alábbi pozícióba: Beszerző.

Feladatok

- Tenderek komplett megszervezése és lebonyolítása a bank működéséhez szükséges anyagok és szolgáltatások beszerzéséhez
- Tárgyalás a beszállítókkal a legjobb árak és szerződéses feltételek elérése érdekében
- Elektronikus aukciók önálló szervezése és lebonyolítása
- Beszerzési piackutatás
- Beszállítók minősítése
- Beszerzési jelentések készítése az UniCredit Csoport központja részére
- Kapcsolattartás a belső ügyfelekkel, valamint a bécsi és milánói központokkal

Elvárások

- felsőfokú közgazdasági és/vagy műszaki végzettség
- aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
- 2-3 éves beszerzési területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
- elektronikus aukciós rendszerek ismerete, Excel felhasználói tudás
- önálló munkavégzésre való képessé
- proaktivitás
- kiváló kommunikációs készség
- rugalmasság, ügyfélközpontúság
- terhelhetőség

Amit kínálunk

- Szakmai fejlődés lehetőség
- Érdekes, változatos, önálló munka
- Nemzetközi projektekben való részvétel

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Pál
zsofia.pal@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.