IT recruitment trainee

Bővülő csapatunkba keresünk kommunikatív, talpraesett IT recruitment trainee-t az IT kereséssel foglalkozó csapatunk részére.
Ha szeretnél Magyarország piacvezető munkaerő-közvetítő cégénél dolgozni, egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni, jelentkezz gyakornoknak a Randstadhoz!

Feladatok

- Szoros együttműködés és tanulási lehetőség tapasztalt
tanácsadóinkkal
- Önéletrajzok előszűrése
- Telefonos interjúk menedzselése (nyelvtudás ellenőrzése)
- Álláshirdetések szerkesztése
- Interjúk szervezése
- Front-office feladatok
- Kapcsolatépítés, networking
- Esetenként fejvadászat

Elvárások

- Nappali hallgatói jogviszony
- Minimum 20-25 óra munkavégzés/hét
- Talpraesettség
- Magabiztos angol nyelvtudás, még egy nyelv folyékony ismerete előny
- Jó kommunikációs készség
- Értékesítési tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

- Rugalmasan oszthatod be az idődet
- Kimagasló munkahelyi környezetben dolgozunk
- Hozzánk könnyen eljutsz, irodánk jól megközelíthető
- Lehetőséged nyílhat tapasztalt tanácsadóinkkal interjúztatni
- Velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz
- Tőlünk komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed
- Nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a gyakorlati időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen

Jelentkezés Madarász Ádámnál az adam.madarasz@randstad.hu e-mail címen vagy a +36 30 465 9047 számon.

Sikeres interjú esetén szinte azonnal kezdhettek!

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Madarász Ádám
+36 30 465 9047
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.