Logistics Fresh Graduate

Szeretnéd friss diplomásként elkezdeni építeni a karriered? Hosszú távú lehetőséget keresel egy nagy nevű multinacionális cégnél és angol nyelven is folyékonyan kommunikálsz? Akkor ez a TE lehetőséged!
Multinacionális gyártó partnerünk számára pályakezdőket keresünkLogisztika területre. A 24 hónapos, moduláris felépítésű program során partnerünk egyedülálló lehetőséget biztosít a résztvevők számára, hogy a vállalat működésének minden szegmensét megismerve, a kiválasztott projektekben való sikeres teljesítés esetén hosszú távú vezetői karriert építhessenek a csapatban.

Feladatok

- A szervezet megismerése (támogató osztályok, értékesítés, supply chain)
- Néhány hónap eltöltése a támogató osztályokon
- 7-9 hónap eltöltése a saját szakterületen
- A második évtől saját projektek koordinálása
- A projektek és a rotációk lezárása után angol vagy magyar nyelven való prezentálás a felsővezetők számára
- A program vége utáni cél: vezetői pozícióban való elhelyezkedés

Elvárások

- Felsőfokú végzettség az alábbi területek egyikén: Közgazdász/ Közlekedésmérnök/ Logisztikai mérnök/Élelmiszermérnök/Gépészmérnök/Villamosmérnök
- Frissdiplomás/Maximum 2-3 éves munkatapasztalat releváns szakmai területen
- Magabiztos, tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
- Erős csapatjátékos jellem
- Rugalmasság
- Magas szintű tanulási készség és igény a folyamatos fejlődésre

Amit kínálunk

- Hosszútávú, kiemelkedő szakmai perspektíva
- Versenyképes juttatások
- Professzionális termelési/gyártási környezet
- Folyamatokban való aktív részvétel
- Mentori támogatás
- Projektmunka több szakterületen

Munkavégzés helye

Dunaharaszti, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Hont
zsuzsanna.hont@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.