Csomagoló

Logisztikai szektorban működő multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat csomagoló munkakörbe, azonnali kezdéssel!

Feladatok

- termékek csomagolása, címkézése
- áru összekészítése kiszállításra
- egyéb raktári teendők ellátása
- munkaterület tisztán tartása

Elvárások

- 2 műszakos munkarend vállalása
- büntetlen előélet
- minimum általános iskolai végzettség

Amit kínálunk

- hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi vállalatnál
- jó munkakörülmények
- a 7. hónaptól béren kívüli juttatások
- munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Üllő

Céges autóbusz Cegléd irányából térítésmentesen igénybe vehető.

A busz útvonala: Üllő, Monor, Vasad, Csévharaszt, Nyáregyháza, Pilis, Albertirsa, Ceglédbercel, Cegléd, Csemő

Munkarend: 2 műszak, hétfőtől péntekig 06:00-14:00 és 14:00-22:00

Munkavégzés helye

Üllõ, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pincze Pálma
+36 30 542 8673
palma.pincze@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.