Diszponens/ gyártástervező - német nyelven -

Multinacionális járműipari területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk diszponensi, illetve gyártástervezői feladatkörbe kollégát, aki magabiztosan kommunikál német nyelven.

Feladatok

- Gyártás ütemezése
- Kiszállítások nyomon követése
- Napi gyártási tervek kiadása
- Termékváltozások nyomon követése és gyártási tervbe átültetése
- Termelési terv elkészítése, aktualizálása
- Gyártási terv teljesülésének folyamatos ellenőrzése, kiértékelése
- Folyamatos gyártásoptimalizálás
- Adatok karbantartása

Elvárások

- Közép vagy felsőfokú végzettség
- NÉMET nyelven folyékony kommunikáció (angol nyelv ismerete további előny)
- Min. 2 év gyártás területén szerzett diszponensi, tervezői tapasztalat (autóipari tapasztalat előny)
- Erős MS Office felhasználói ismeretek

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Hosszú távú lehetőség
- Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Százhalombatta, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Őze Ivett
ivett.oze@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.