C++ fejlesztő/Mérnök

Repülésszimulációval foglalkozó, piacvezető, multinacionális cég munkatársakat keres budapesti irodájába C/C++ FEJLESZTŐ/MÉRNÖK, LINUX munkakörbe.

Feladatok

C/C++ FEJLESZTŐ/MÉRNÖK

Elvárások

- Előrehaladott vagy befejezett felsőfokú tanulmányok (mérnöki területen)
- - Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat
- Fejlesztői tapasztalat C# vagy C++ programozás területen
- Jó objektumorientált fejlesztői készségek
- Microsoft Visual Studio ismerete
- Haladó szintű angol nyelvtudás feltétel írásban és szóban egyaránt
- Utazási hajlandóság észak-amerikai és európai területekre

Előny, de nem feltétel:
- Egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, shell scripting, Python, stb.)
- 3D Framework ismerete
- Repülőgép-technológiai ill. matematikai érdeklődés

Amit kínálunk

- Változatos és érdekes projektek a repüléstechnika, harcászat és orvosi szimulációk területén
- Rugalmas munkaidő
- Cafeteria
- Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)
- Családias, jó hangulatú, fiatal csapat
- Utazási lehetőség Nyugat-Európába és Észak-Amerikába

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rác Ildikó
+36 30 981 0054
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.